Arte setkávání

Sebezkušenostní skupina: “Lépe rozuměj sám sobě”

Od 19.března 2015 ve spolupráci s občanským sdružením Anabell otevíráme smíšenou sebezkušenostní skupinu. Arte skupina je zaměřena na poznání sebe sama a lepší porozumění vlastním potřebám, motivům i vztahům k druhým prostřednictvím kombinace imaginace, komunikace ve skupině a arteterapeutických technik. Skupiny se mohou účastnit osoby s poruchami příjmu potravy, osoby s jinými potížemi či lidé, kteří mají chuť se dozvědět více o sobě.
Setkání bude probíhat vždy ve čtrvteční večer po dobu dvanácti týdnů.
Místo setkávání: Máchova 21, Praha 2 – Vinohrady
Cena skupinového setkávání (12 setkání po 3h): 5.500 Kč (je možné ve 2-3 splátkách)
Přihlášky: emailem do 27.2.2015


Na Vaše dotazy týkající se průběhu skupiny apod. Vám rádi odpovíme prostřednictvím našeho E-mailu: poradenstvi@dikobrazz.cz

Arte3 Arte2


Ochutnávky

(18-21h / 300Kč)
Jedná se o jednorázové zkušební skupiny, kde si účastníci mohou na vlastní kůži vyzkoušet arteterapeutické techniky a jak takové setkání může vypadat, co přinést. Skupina si klade za cíl umožnit jednotlivým členům lepší poznání sebe sama a svých (skrytých) možností za pomocí výtvarných prostředků a komunikace ve skupině.

Skupiny probíhají zhruba v následujícím duchu – sejdeme se, dáme si kávu nebo čaj na přivítanou a za chvilku už relaxujeme, imaginujeme a samozřejmě malujeme jako o život. Žádný obrázek není špatně, žádná interpretace není ta jediná správná! Přijdtě se přesvědčit na vlastní kůži.

Comments are closed.